shadow

Dekoratif Banyo Aksesuarları Mermer Lavabo Modelleri ve Mermer Duş Tekneleri

Bayanlar tarafından merakla takip edilen banyo ürünleri, firmamızın çatısı altında müşteriye sunulmaktadır. Modellerimiz 2 ana başlık altında toplanmaktadır. Birincisi, eski tarihe ait kültürel zenginlikleri barındıran ürünler, diğeri ise günümüz de kullanılan ve moda kavramına uygun olan mermer lavabo çeşitlerimizdir.

Firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti açısından, fiyatlarını sektörün altında tutmaya gayret göstermektedir. Özellikle de, uzun yıllardır aynı piyasa da hizmet verdiği için bilgi ve tecrübe bakımından yeterli iş disiplinine sahiptir. Bu nedenle de üretim de göstermiş olduğu özen ve kalite bir hayli yüksektir.

Banyodecor.com tarafından hizmete sunulan ürünlerin en önemli özelliği, kolay temizlenebilir olmasıdır. Her türlü kimyasal temizleyici maddelere karşı dayanıklıdır. Özellikle de bu konuda hassas olan mermer duş teknesi modelleri, pratik bir şekilde temizlenmenin yanında, yüzeyin kolay kolay kir tutması da engellenmektedir.

Desen ve şıklık denilince akla ilk gelen kültür taşları, hale şıklığını maksimum bir seviyede korumaktadır. Lüks yaşantının yanında, sade bir tasarım isteyen kullanıcılar bu taş modellerini tercih etmektedir.

Ayrıca, ürünlerimizin içerisinde şık görünümü ile kendi belli eden mermer kurna taşları, orijinal bir şekilde tasarlanmaktadır.