shadow

Halı Örtüleri & Lastikli Halı Örtüsü Modelleri

Halı örtüleri normal ve lastikli olmak üzere temelde iki farklı modeldedir. Normal halı örtüleri halı üzerinde simetrik durmaz. Çabuk dağılır ve bozulur. Bu nedenle lastikli halı örtüsü modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Online sitemizde çok sayıda lastikli halı örtüsü modeli mevcuttur. Dört tarafı lastikli olan bu ürünler halıya kolayca geçmektedir. Ölçüleri doğru alınması halinda bozulma ve kayma kesinlikle yapmaz.

Ürünlerimizin tamamı kaliteli kumaşlardan imal edilmektedir. Özellikle welsoft ve ultrasoft kumaşlar ürünlerimizde kullanılmaktadır. Halı ve halı örtüleri evimizin dekorunu birinci dereceden etkileyen ürünlerdir. Bu nedenle renk seçenekleri çok önemlidir. Biz de renk seçeneklerini çok geniş tutuyoruz.

Pasaj Home olarak online sitemiz üzerinden satış yapmaktayız. Her türlü dekor ve zevke uygun renk alternatiflerini online sitemizde bulabilirsiniz.

İhtiyacınız olan lastikli halı örtüsü için online sitemizi tercih edebilirsiniz. Sipariş vermeden önce evinizde bulunan halıların ölçülerini doğru bir şekilde almalısınız. Sipariş sırasında halı ölçülerini girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Biz de siparişlerinizi hızlı bir şekilde hazırlayacak ve sizlere teslim ediyor olacağız.