shadow

Kadıköyde Spor Salonu: Spirrclub

Kadıköy spor salonları olarak, üyelerimizin sağlıklı bir şekilde spor hayatlarına devam etmelerini ve yapılan egzersizlerin bilinçli bir şekilde tekrarlanmalarını sağlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda aramıza yeni katılan üyelere özel, programlar verilmekte ve gelişim süreleri takip edilmektedir.

Salonlarımızın genel özellikleri ise, günümüz teknolojisi ile donatılmış spor aletleri, alanında uzman hocalarımız ve sporcularımızın rahat edebileceği geniş alanlara sahibiz. Bu nedenle bölgenin en çok tercih edilen spor merkezlerinden biriyiz.

Alanında uzman hocalarımız tarafından verilen spor dersleri sayesinde, hemen hemen tüm üyelerimiz istediği fit vücuda kavuşmaktadır. Ayrıca Kadıköy’de fitnees salonları olarak, hocalarımız tarafından verilen tüm dersler ve gösterilen uygulamalı eğitimler güvenlik önlemleri dahilinde yapılmaktadır.

Salonlarımız bulunan klima sistemleri sayesinde, üyelerimizin konforlu alanlarda spor yapmalarını sağlamaktayız. Ayrıca, ekonomik fiyatlarımız sayesinde her geçen gün üye sayımızı da arttırmaktayız.

Kadıköy’de boks dersleri veren hocalarımız, ülkemize yeni boksörlerde kazandırmaktadır. Yani, eğitim açısından her şeyi düşünmekteyiz. Bu sayede bilinçli sporcular yetiştirmekte ve ülkemize katkı sağlamaktayız. Detaylı bilgi için Kadıköy spor salonları ile iletişime geçebilirsiniz.