shadow

Kiralık Depo Arayanlar İçin Müthiş Fırsat

Sektörde hizmet veren firmaların en çok ihtiyaç duyduğu depo alanları, kurmuş olduğumuz web sitemiz sayesinde kusursuz bir şekilde temin edilmektedir. Özellikle seri imalat yapan veya kargo acenteleri için gerekli olan büyük alanlar, internet sitemizde mevcuttur.

Depo kiralama işlemleri, sağlıklı bir şekilde yürütülmekte ve mal sahibi ile müşteri arasında iletişim kurulması sağlanmaktadır. Sitemizin temel amacı, herhangi bir sebepten dolayı, depo ihtiyacı duyan bireylere uygun alanlar temin etmek ve elinde hali hazırda depo bulunan bireylerin arzuladığı taktirde, depolarını kiralama işlemlerini üstlenmektir.

Böylece her iki tarafında memnuniyeti sağlanmakta ve aracılara verilen komisyon ücreti ortadan kalkmaktadır. Ayrıca istediğiniz büyüklükte ve ölçüler de olan depolar, şehir merkezlerine yakın olmakla beraber, ulaşım şekilleri de oldukça basittir. Sitemizin diğer bir hizmeti ise kullanacağı depoları satın almak isteyen bireylere yöneliktir.

Bu nedenle sitemiz içerisinde satılık depo alternatifleri de bulunmaktadır. Müşterilerimiz dilediği modelleri seçerek, ister kiralayabilir, isterse satın alabilir. Ayrıca, bir alanın depolama amaçlı kullanılabilmesi için gerekli olan resmi izinler, yine sitemiz yetkileri tarafından halledilmektedir.