shadow

SESLENDİRME AJANSLARI

Seslendirme ajansları olarak, ülkemizin sanatsal faaliyetlerinde gelişmesi ve müziğe olan iliğinin artmasını sağlamak amacı ile 20 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Farklı ülkelerden ekibimize kattığımız ses sanatçıları sayesinde hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmakta ve sanat dünyasına yeni kimlikler kazandırmaktayız. Kurumumuzun diğer seslendirme ajanslarından en büyük farkı, alanında uzman sanatçılar ile çalışmasıdır.

Bugün itibari ile 1000 kadar seslendirme sanatçısı ile en büyük ekibe sahip ajanlardan biriyiz. Kurumsal olarak hizmet vermekte ve müşterilerimizin memnuniyetini ön plana da tutmayız. Ayrıca diğer seslendirme ajansları gibi amatör sanatçıları bünyemize kabul etmemekle beraber, tüm işlemlerimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz detaylı bilgi için https://www.yabancidilses.com

İngilizce seslendirme ve Arapça seslendirme yabancidilses.com/arapca-seslendirme.html gibi en zor konuşulan dilleri profesyonel bir şekilde müziğe dökmekteyiz. Arıca hizmet alanlarımızı daha da genişleterek, dünya üzerinde konuşulan 50’ye yakın dil çeşidi ile seslendirme hizmeti vermekteyiz.

Sektörümüz ile ilgili tüm çalışmaları yakından takip ediyor ve sanatsal projelerde görev alıyoruz. Seslendirme ajansı olarak ilk hedefimiz, bireylerin sanat ile daha yakından ilgilenmesi sağlamaktır. Bizi biz yapan tüm değerleri koruyor ve her gün bir yenisini ekliyoruz.

Müşterilerimiz ile iletişim ağımızı güçlendirmek için tasarlamış olduğumuz danışmanlarımız, siparişlerin her bölümünde alıcıları bilgilendirmektedir. Ayrıca, seslendirme işlemleri sırasında istenmeyen hatalar, kalite kontrollerimiz sırasında düzeltilmekte ve müşterilerimize kusursuz bir şekilde teslim edilmektedir. Seslendirme ajansının en büyük farkı da, kurduğu güçlü iletişim ağıdır.