shadow

Termal Turizm Hotel

Termal oteller, hastalıklara şifa olan termal suyu nedeniyle, rahatlamak ve dinlenmek için son zamanların tatil gözdesi durumundadır. Frigya Termal, Afyon Gazlıgöl’de beş yıldızlı otel konforunda hizmet veren kaliteli bir termal oteldir. Tesiste, hem farklı rahatsızlıklarınıza şifa olacak suyla rahatlayabilir hem de eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.

Yetişkinler ve çocuklar için tüm ihtiyaçların ayrı ayrı düşünüldüğü işletmede, tesisin temel kurulum amacı olan şifalı sudan sosyal aktivite imkanlarına kadar birçok hizmet mevcuttur.

Doğanın temiz havasını ve bol oksijeni içine çekerken aynı zamanda şifalı suyla rahatlamak ve modern eğlence imkanlarıyla hoş vakit geçirmek isteyenler, bahsedilen tüm imkanların bir arada ve kaliteli şekilde sunulduğu Frigya Termal’i tercih edebilirler.

Tesisin, Frigyatermal.com isimli internet sitesi bulunmaktadır. Otelin konumunu ve hizmetlerini misafirlere daha iyi tanıtmak için kurulan websitesinden, işletmeyle ilgili tüm bilgilere ulaşılabilir.

Online rezervasyon imkanı da bulunan siteden, Afyon Frigya Termal ile hizmet kapsamı ve fiyat bilgisi alınabilir resimlerden oda yapısı, havuzlar ve sosyal aktivite salonları detaylı olarak incelenebilir.